Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Miejsce – Philips FC8794 SmartPro Easy

Pomimo lojalnej polityki cenowej, zrobotyzowany odkurzacz FC8794 cieszy się rozszerzoną funkcjonalnością, ciekawym designem, kompaktowością i dobrymi możliwościami w terenie. Ważny dodatek – możliwość czyszczenia podłóg i dostępność filtra EPA12 zatrzymuje do 99% najmniejszych cząsteczek brudu w worku na kurz.

specyfikacje:

odkurzacz automatyczny;

właściwości: czyszczenie na sucho, czyszczenie podłóg;

wymienny filtr EPA12;

zbiornik na kurz – 0,4 l;

bateria litowo-jonowa – 14,8 V;

czas pracy ciągłej – 105 minut;

waga modułu – 2 kg;

Skład zestawu: dysza z mikrofibry do mycia farb, wymienne szczotki boczne.

model bezprzewodowy FC8794 wyposażony w timer – użytkownik może ustawić początek sprzątania. Dzięki wysokości 58,5 mm odkurzacz bez przeszkód sprząta pod meblami na nogach.

Przystępna cena przyczynia się do dobrego popytu na model autonomiczny. Główne zalety: dobra siła ssania, cicha praca, utrzymanie prostaty. Wady: owijanie drutów, runo na szczotce szybko się marszczy. Niektórzy nie są zadowoleni z jakości sprzątania narożników, dywanów.

Zrobotyzowane urządzenie jest przydatne jako akcesorium do głównego zwykłego odkurzacza. FC8794 nadaje się do codziennego czyszczenia lekko i średnio zabrudzonych podłóg.

Miejsce – Philips FC6404 Power Pro Aqua

Uniwersalny, wielofunkcyjny pomocnik, FC6404, nadaje się do odpylania, usuwania płynów i czyszczenia podłóg. Dodatkowo zdejmowany mini odkurzacz ręczny, ułatwiający czyszczenie trudno dostępnych miejsc, czyszczenie tapicerki mebli i foteli samochodowych.

specyfikacje:

jednostka pionowa/ręczna;

funkcjonalność: pranie chemiczne, odbiór wody, czyszczenie podłóg;

3 warstwy filtracji – odpylanie do 90%;

odpylacz cyklonowy – 0,6 l, zbiornik na wodę – 200 ml;

zasilanie – akumulator litowo-jonowy 18 V;

praca bez ładowania – 40 minut;

w zestawie – 3 szczotki do czyszczenia na sucho + para ściereczek z mikrofibry;

waga – 4,7 kg.

Główne zalety modelu to łatwość użytkowania, łatwe czyszczenie worka na kurz, obecność wyjmowanego miniodkurzacza. Jednak pomimo wielofunkcyjności niektórych użytkowników jakość czyszczenia, waga i niska przepuszczalność niskich mebli nie są zadowalające.

Opłata FC6404 wystarcza na naprawę powierzchni do 45-50 metrów kwadratowych. m, dla bardziej przestronnego mieszkania lepiej spojrzeć na alternatywny model.

lokalizacja — Philips FC6172 PowerPro Duo

Reprezentant średniej kategorii cenowej, przeznaczony do czyszczenia na sucho. FC6172 przyciąga wielu ludzi jasnym designem, możliwością czyszczenia nie tylko twardych powłok, ale także miękkich powierzchni. Specjalna dysza „sofa” doskonale radzi sobie z ostatnim zadaniem – mini turbo.

specyfikacje:

 1. model pionowy z oddzielnym odkurzaczem ręcznym;
 2. czyszczenie na sucho różnych powłok;
 3. czystość powietrza wywiewanego zapewnia trójwarstwowy filtr – stopień oczyszczenia ok. 90%;
 4. komora cyklonowa 0,6 l;

 5. akumulator litowo-jonowy 25,2 V;

 6. 1 godzina ciągłej pracy;
 7. w zestawie – 3 dysze;

 8. waga – 3,2 kg.

Wśród zalet modelu wymieniono typowe dla wszystkich odkurzaczy pionowych łatwość użytkowania i gęstość, opcje przemyślane i praktyczne. Urządzenie doskonale radzi sobie z odbiorem lekkich odpadów, ale zdarzają się błędy przy czyszczeniu podłogi z dużych frakcji brudu.

Wśród głównych wad – zawodność pionowego mocowania, słaba wytrzymałość podczas czyszczenia warstw powierzchniowych, plątanie włosów. FC6172 ma długotrwałe ładowanie, dlatego można go polecić do utrzymania kompaktowych i przestronnych pomieszczeń.

miejsce – Philips FC6162 PowerPro Duo

Model serii akumulatorów z budżetowym rozwiązaniem Powerpro duo, Pod względem wzornictwa i funkcjonalności jest podobny do poprzedniej jednostki nominalnej, ale krótszy niż czas ciągłej pracy, kompletność i system filtracji.

specyfikacje:

 1. konstrukcja – pionowa / ręczna;
 2. czyszczenie twardych powierzchni;

 3. filtr gąbkowy do mycia;
 4. blok cyklonu – 0,6 l;

 5. bateria – niklowo-metalowo-hybrydowa 12 V;

 6. czas pracy – 20 – 25 minut;

 7. waga – 3,2 kg;

 8. kompletność – dysza turbo, adapter nasadowy, szczotka standardowa.

Użytkownicy oceniają obsługę, niski poziom hałasu (80 dB), łatwą konserwację i kompaktowość. FC6162 nie zajmuje dużo miejsca, można go schować w szafce lub szafce. Żywotność baterii wystarczy, aby spokojnie wyczyścić około 40 metrów kwadratowych. m.Podobno minusem budżetowego modelu jest ograniczona żywotność baterii i czas pełnego ładowania – „nasycenie” baterii trwa 16 godzin.FC6162 to doskonałe rozwiązanie do małych pomieszczeń. Placówka odpowiednio zarządza powierzonymi zadaniami i nie wymaga znacznych nakładów finansowych. Więcej na stronie internetowej https://ohme.pl/lifestyle/czynniki-wplywajace-na-cene-odkurzaczy-bezprzewodowych-philips/

miejsce – Philips FC6142

Miniodkurzacz do pracy na mokro i na sucho Pełni dwie funkcje: zbieranie płynów i usuwanie suchego brudu. FC6142 jest wyposażony w odpowiednią bazę ładującą, która może również służyć jako miejsce do przechowywania. Możliwość ustawienia stojaka w pionie i poziomie.

specyfikacje:

 1. odkurzacz ręczny;
 2. pranie chemiczne, zbieranie wody;

 3. filtrowanie dwupoziomowe;

 4. system cyklonowy, pojemność zbiornika – 500 ml;
 5. Akumulator hybrydowy niklowo-metalowy 4,8 V

 6. Czas pracy – 9 minut;

 7. waga produktu – 1,4 kg;

 8. w zestawie – podstawa ładująca, skrobak, dysza szczelinowa.

FC6142 nie może być uważany za zamiennik konwencjonalnego odkurzacza. To praktyczne akcesorium – pomoże odkurzyć kaloryfery, sprzęt AGD, wyczyścić tapicerkę pokrowców samochodowych, szybko zlikwidować rozlany płyn, okruchy czy piasek w przedpokoju. Nie należy oczekiwać pełnego czyszczenia.Zalety: wygoda w zastosowaniu lokalnym, mobilność, łatwe czyszczenie, cicha praca, design. Główną wadą jest słaba bateria. Bateria ledwo wystarcza na 10 minut, a regeneracja trwa od 16 do 18 godzin.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane posty

Dodaj komentarz