Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone

Ekrany spawalnicze od producenta Kiner

Praktyczne zasłony spawalnicze od wytwórcy Kiner to przezroczyste przegrody ochraniające otoczenie stanowiska spawalniczego przed niekorzystnym oddziaływaniem promieniowania podczerwonego oraz ultrafioletowego, jakie jest wyemitowane przez łuk spawalniczy. Spora minimalizacja światła odbitego zwiększy poziom bezpieczeństwa spawacza i podwyższa komfort jego pracy.

Zasłony spawalnicze ochraniają także przed promieniowaniem świetlnym te osoby, które nie mają środków i ubrań spawalniczych, a znajdują się w pobliżu stanowiska spawalniczego. Proponowane przez wytwórcę zasłony spawalnicze posiadają dwie krawędzie wzmacniane na górnej i dolnej części zasłony. Są one podwójnie składane i złączone cieplnie. Na górnej krawędzi wykonane są wzmacniane otwory, jakie służą do zakładania zasłon na hakach zrobionych ze stali. Klienci mogą dobierać wyroby z katalogu bądź mogą zdecydować się na zasłony zrobione na prywatne zamówienie.

Wyroby takie wypełniają ustalenia normy PN – EN ISO 25980:2014. Taki rodzaj folii spawalniczej jest na stale oznaczony. Nie można tego znacznika usunąć lub zmienić. Oznaczenie składa się z numeru normy, nazwy wytwórcy, dystrybutora albo importera a także daty produkcji. W ten sposób oznakowana kotara spawalnicza ma gwarancję użyteczności podczas spawania. Na witrynie producenta znajdują się użyteczne porady związane z montażem i sposobem wykorzystania zasłon spawalniczych. Z tego względu dobrze jest się z tym zaznajomić.

🧾 ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Powiązane posty

Dodaj komentarz